Heatos 1.02 (Android)

Heatos

Heatos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heatos mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Heatos yaratıcı bir oyun mantığına sahip olan ve boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Heatos'ta temel amacımız her bölümde sıcaklığı dengelemeye çalışarak bir sonraki bölüme geçmek. Bu iş için ise matematiksel hesaplama yeteneğimizi kullanıyoruz. Ekrandaki mavi kareler negatif ısı değerini, kırmızı kareler ise pozitif ısı değerini ifade ediyor. Her karenin üzerinde da belli bir sıcaklık değer yer alıyor. Aynı sıcaklık değerine sahip kırmızı ve mavi kareleri eşleştirdiğimizde sıcaklık dengeleniyor ve mavi kareler yok oluyor. Aynı renkteki kırmızı kareleri birleştirdiğimizde ise krımızı kareler tek bir kare haline geliyor ve sıcaklık değerleri toplanıyor. Bu sayede yüksek negatif ısı değerine sahip mavi kareleri yok edebiliyoruz.

Heatos tek parmağınızla kolayca oynayabileceğiniz ve beyin jimnastiği yapmanıza imkan tanıyan bir mobil bulmaca oyunu. Yedinden yetmişe her yaştan oyuncuya hitap eden Heatos giderek zorlaşan ve heyecanlı hale gelen bir yapıya sahip.

YORUMLAR