Heavy Truck Simulator 1.52 (Android)

Heavy Truck Simulator

Heavy Truck Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heavy Truck Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kamyon oyunudur

Heavy Truck Simulator mobil cihazlarınızda gerçekçi bir kamyon kullanma tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir kamyon simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tır simülatörü olan Heavy Truck Simulator'da Brezilya'ya konuk oluyoruz ve kendi nakliyecilik kariyerimize adım atıyoruz. Oyundaki temel amacımız kamyonumuzla farklı yük türlerini taşımak. Bu yükleri taşırken dikkatli olmamız ve aracımızın kontrolünü kaybederek yüklere zarar vermememiz gerekiyor. Ayrıca trafik içinde yol aldığımız için trafikteki araçlara da dikkat etmemiz ve kaza yapmamamız gerekiyor.

Heavy Truck Simulator'da taşıdığımız yükleri zamanında teslim edebilmek için mücadele ediyoruz. Bu nedenle dikkatli olduğumuz derecede hızlı da olmamız gerekiyor. Oyunda hem gündüz hem gece kamyon kullanabiliyoruz ve yol alırken zamanın değiştiğine şahit olabiliyoruz. Kamyonunuzu farklı kamera açılarını kullanarak sürebilmeniz de mümkün. Dilerseniz dış kamera açısından yolu daha geniş görerek ilerleyebilir, dilerseniz daha da yüksek gerçeklik için iç kokpit kamerasını kullanabilirsiniz.

Heavy Truck Simulator'da birçok farklı kamyonu kullanabilmemiz mümkün. Yüksek detaylı bir fizik motoruna sahip olan Heavy Truck Simulator tatmin edici bir grafik kalitesi de sunuyor.

YORUMLAR