Hello.com 1.3.18 (Android)

Hello.com

Hello.com
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hello.com, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sosyal medya uygulamasıdır.

Hello.com, kişisel ilgi alanlarınıza göre içerik bulabileceğiniz, topluluk ve arkadaşlar oluşturabileceğiniz bir sosyal ağ olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, tutkularınızı daha iyi keşfedebileceğiniz bir sosyal ağa sahip olacaksınız. Sizi anlayan bir kitleye erişmek için harika bir sosyal platform olmuş diyebilirim.

Google'ın bir zamanlara damga vurmuş Orkut adındaki platformunu hatırlıyorsunuz değil mi? Türk yazılım mühendisi Orkut Büyükkökten tarafından oluşturulan sosyal ağ, uzun yıllar kullacılara hizmet vermiş ve hiç beklenmeyen bir şekilde Google tarafından kapatılmıştı. Orkut Bey'in içinde kalmış olacak ki Hello.com ile yeni bir sosyal ağ macerasına adım atıldı. Belli konularda iletişim kurulabilen ve etkinlik takvimleri de oluşturulabilen Hello.com'da alternatif sporlar yapan, fotoğrafçılıkla uğraşan, kamp yapmayı seven ve daha pek çok farklı tutkuya/hobiye sahip insanı bir arada bulabilirsiniz.

Orkut Büyükökten'in sözleriyle tanımlamasıyla da Hello.com, "Hello beğenme yerine, tutkular üzerine inşa edilmiş ilk sosyal ağ. Hello’yu tutkularınızı paylaşan insanlarla kolayca bağlantı kurabilmeniz için tasarladım. Hello bizi birbirimize bağlıyor. Düşünsenize, herhangi bir dilde hello diyebilirsiniz ve insanlar hemen sizi anlar. “hello” herhalde ”okay" den sonra dünyada en çok kullanılan kelimedir."

Hello.com'u ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Son derece keyifli vakit geçirilebilen bir mecra olması nedeniyle Hello.com'u herkese öneririm.

YORUMLAR