HeroesRunner

HeroesRunner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HeroesRunner, aksiyon odaklı oyun yapısıyla öne çıkan ücretsiz bir platform koşu oyun.

HeroesRunner, platform koşu oyunları oynamaktan keyif alan Android tablet ve akıllı telefon cihaz sahiplerinin uzun vakitler boyunca sıkılmadan oynayabilecekleri bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda dünyayı kurtarma görevini üstlenen bir kahramanın kontrolünü ele alıyoruz.

Konu itibariyle biraz klişe havası verse de oyun atmosferi olarak kesinlikle çok heyecanlı ve denemeye değer. Oyundaki karakterimizin iki hareketi bulunuyor. Ekranın sol tarafında yer alan buton yardımıyla zıplıyor, sağ taraftaki buton ile de salınma hareketini gerçekleştiriyor.

Bölümler esnasında sürekli olarak bir takım tehlikelerle karşılaşıyoruz. Bunların üstesinden gelebilmek için bahsini ettiğimiz bu kontroller verimli bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Karşımıza çıkan tehlikelerin üstesinden gelmeye ek olarak bölümlere rastgele serpiştirilen puanları da toplamamız ön görülüyor. Bunlardan ne kadar fazlasını toplarsak bölüm sonunda alacağımız puan da aynı ölçüde yüksek oluyor.

Oyunda tam tamına 20 farklı karakter bulunuyor ve bunların her biri kendilerine has karakteristik özelliklere sahipler. Seçtiğimiz kahramanı zamanla geliştirebiliyoruz.

Zengin bir oyun deneyimi sunan HeroesRunner, aksiyon ağırlıklı oyunlardan hoşlananların kaçırmaması gereken bir seçenek.