HesapAl

HesapAl
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HesapAl uygulaması ile telefonunuzdan hızlıca sipariş verebilir ve ödeme yapabilirsiniz.

HesapAl uygulaması sayesinde artık restoran ve kafede sipariş verirken veya hesabı isterken garson aramayacaksınız. Menü bekleme sorununa çözüm getiren uygulamada bilgilerinizi ekleyerek çeşitli ikram ve sürprizden faydalanma şansına da sahip oluyorsunuz.

HesapAl Android uygulaması ile gittiğiniz mekanda hızlıca sipariş verebiliyorsunuz. Menüyü incelemek ve siparişinizi vermek için tek yapmanız gereken masaya yerleştirilmiş QR kodu Android telefonunuzun kamerası ile okutmak. Yemeğinizi bitirdikten sonra da hesabınızı ister kredi kartı ile, isterseniz de nakit olarak ödeyebiliyorsunuz.

Kullanıcı dostu ve modern arayüz ile gelen uygulama siparişlerinizi kaydetme özelliğini de sahip. Geçmiş siparişlerinize bakarak, o hafta kaç kere dışarıda yediğinizi, hangi mekanlarda hangi yemekleri yediğinizi, ne kadar harcadığınızı hepsini rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Restoranda el sallayıp garsonu çağırma, yemek sonunda hesabı isteme derdine kesin çözüm getiren HesapAl, dışarıda sık sık yemek yiyen herkesin akıllı telefonunda bulundurması gereken bir uygulama.

YORUMLAR