Highway Traffic Racer Planet 1.0 (Android)

Highway Traffic Racer Planet

1.0
Highway Traffic Racer Planet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Highway Traffic Racer Planet, Android telefonunuzda keyifle oynayacağınız arcade yarış oyunu.

Highway Traffic Racer Planet, trafik canavarı olmamızı isteyen yarış oyunları arasında. Trafiğin oldukça yoğun olduğu saatlerde kendimizi yolda bulduğumuz yarış oyununda kaza yapmadan ne kadar yol alacağımız ölçülüyor. Hızınızı kesebiliyorsunuz ancak puanınız düşürülüyor. Başarılı olmak için ölümü göze almaktan başka çareniz yok.

100 MB civarında kaliteli grafiklere sahip aynı zamanda kolay oynanış sunan ücretsiz araba yarışı oyunu bulmak oldukça zor. Android platformunda grafikleriyle dikkatimizi çeken Highway Traffic Racer Planet, adından da tahmin edeceğiniz üzere işleyen trafiğe aldırış etmeden çılgın bir yarış çıkarmanızı isteyen, ne derece tehlikeli hareketler sergilerseniz o kadar başarılı sayıldığınız arcade yarış oyunu.

İçinizdeki hız canavarını göstereceğiniz bu oyunda şu an için 5 sınıfa ait toplamda 20 araba bulunuyor. Arabalar için özelleştirme seçeneği mevcut. Tabii ki arabaların tümü açık değil; yarıştıkça kazandığınız altınlarla açmanız gerekiyor. Yarış demişken zorlu görevler de içeren 4 oyun modunun hepsi keyif verici.

YORUMLAR