Highway Traffic Racer

Highway Traffic Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Highway Traffic Racer yarış oyunlarından keyif alanların mutlaka denemesi gereken güzel bir yarış oyunu.

Highway Traffic Racer hız tutkularının önü alınamaz aksiyon dürtüsünü biraz olsun bastırabilecek bir oyun. Ücretsiz olarak Android cihazlara indirilebilen bu oyunda akan trafikte tehlikeli hamleler yaparak yarışı önde götürmeye çalışıyoruz.

Oyunda seçebileceğimiz üç farklı otomobil bulunuyor. Bunlar süper araba, sedan araba ve pick-up tarzı kamyonet olarak sıralanabilir. Gerçekçi fizik motoru yaptığımız her hamleye en iyi şekilde tepki vererek gerçekçiliği perçinliyor. Buna bir de kokpit içi kamera açısı eklendiği için hız tutkunları için bulunmaz bir fırsat doğuyor. Her ne kadar arkadan gösteren kamera kadar konforlu olmasa da kabin içi kamera açısı gerçekçiliği artıran faktörlerden biri. O yüzden gerçeğe yakın bir deneyim istiyorsanız bu açıyı tercih etmenizi öneriyorum.

Oyunda yer alan grafikler güzel fakat biraz daha iyi modellemeler yapılabilirdi. Yine de pek çok oyundan daha iyi olduğuna şüphe yok. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Highway Traffic Racer aksiyon dozu iyi ayarlanmış keyifli bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor.