HisApp 1.2 (Android)

HisApp

1.2
HisApp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HisApp, aletsiz spor - egzersiz videoları içeren ücretsiz bir Android uygulaması.

HisApp, spor yapmaya teşvik eden Android uygulamaları arasında. Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından ücretsiz olarak sunulan uygulamanın egzersizleri herkesin evde aletsiz olarak rahatlıkla yapabileceği egzersizleri içeriyor. Egzersiz videoları da Türkçe, kolay anlaşılır şekilde hazırlanmış.

Spor yaparak sağlıklı yaşam sürdürmek isteyen herkese açık bir uygulama HisApp. Telefonunuza ücretsiz indirip profilinizi oluşturarak kullanmaya başlıyorsunuz. Uygulama içerisinde günün her öğününde uygulanabilecek, profesyonel eğitmenler tarafından hazırlanmış basit ancak etkili birçok egzersiz videosu bulunuyor ve egzersizler evde, işte, sabah egzersizleri ve yoga olarak kategorize edilmiş. Hatırlatıcı ekleyerek uygulamanın belirlediğiniz gün ve saatlerde egzersiz bildirimi göndermesini sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede düzenli olarak sporunuzu yapıyorsunuz. 

Egzersiz yaptıkça motive etmek adına ödüller veren HisApp, tabii ki ücretli spor uygulamalarında gördüğümüz günlük kalori hesaplama, öğün önerisinde bulunma, yenilenleri kaydetme, diyet programı çıkarma, kilo takibi yapma gibi ekstra özellikler sunmuyor.