HiveLoader (Android)

HiveLoader

HiveLoader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HiveLoader farklı şarkı ve videoları indirmenize yardımcı olan bir dosya indirme uygulamasıdır

HiveLoader video indirme ve şarkı indirme konusunda kullanıcılara yardımcı olan bir dosya indirme uygulaması olarka tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan HiveLoader ile YouTube video indirme, YouTube şarkı indirme, SoundCloud şarkı indirme işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

HiveLoader bir format dönüştürme aracı olarak da kullanılabiliyor. Uygulama YouTube üzerinden indirebileceğiniz videoları müzik dosyaları haline dönüştürebilmekte. Bu sayede videolardaki veya kliplerdeki şarkıları mobil cihazınız üzerinde indirerek internet bağlantısına sahip olmasanız bile dinleyebilirsiniz.

HiveLoader herhangi bir uygulama arayüzüne sahip değil. Uygulama kendini kullandığınız YouTube, SoundCloud ve Shazam uygulamalarının içerisindeki içerik paylaşma bölümlerine entegre ediyor.

HiveLoader ile şarkı, etiket veya video indirebilmek için ilk önce indireceğiniz içeriğin yer aldığı YouTube, SoundCloud veya Shazam uygulamasına girin, sonra indirmek istediğiniz şarkı veya videoyu açtığınızda paylaş menüsü üzerinden HiveLoader'ı seçin. Daha sonra kalite ve format ayarı yaptıktan sonra şarkıları ve videoları indirmeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR