Hola Notification

Hola Notification
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hola Notification sayesinde cihazımıza gelen önemli bildirimler asla kaçırmıyoruz.

Hola Notification, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir bildirim takip etme uygulaması olarak tanımlanabilir.

Bildiğiniz gibi kullandığımız servislerin ve özelliklerin sayısı arttıkça meydana gelen gelişmelerin de takip edilmesi aynı ölçüde zorlaşıyor. Dolayısıyla kullanıcılar bildirimleri takip edebilmek için alternatif uygulamalara yöneliyorlar. Her ne kadar Android cihazların kendi bildirim merkezi olsa da Hola Notification bu alanda kullanıcılara çok daha şık ve kişisel bir deneyim sunmak üzere tasarlanmış.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama Hola Launcher'ın mükemmel bir tamamlayıcısı olarak görev yapıyor ve cihazımıza gelen bildirimleri eksiksiz bir şekilde takip edebilmemizi sağlıyor.

Uygulamanın kapsadığı servisler arasında Facebook, WhatsApp ve Twitter bulunuyor. Bunlara ek olarak cihazın varsayılan mesaj uygulamasına gelen ve gözümüzden kaçan mesajlar da Hola Notification üzerinde gösteriliyor.

Ufak boyutu ve işlevsel özellikleriyle dikakt çeken Hola Notification, Hola Launcher kullanıcıları tarafından mutlaka edinilmesi gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

YORUMLAR