Home Laundry

Home Laundry
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Home Laundry ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir çamaşır yıkama oyunudur.

Home Laundry çocukları seveceği türden eğlenceli bir oyun. Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda Abby adındaki küçük bir kıza çamaşırları yıkama konusunda yardım etmemiz gerekiyor. Sevimli karakter ne yazık ki tüm çamaşırları tek başına yıkayacak kadar güçlü değil. Bu sebeple ona yardım etmeli ve tüm kirli çamaşırları pırıl pırıl yapmalıyız.

Oyunda ilk olarak yapmamız gereken şey renklilerle beyazları ayırmak olmalı. Bu aşamadan sonra ayırdığımız giysileri çamaşır makinesinde yıkamalıyız. Elbette bu aşamada yine renklilerle beyazları ayrı olarak yıkamalıyız. Tüm çamaşırları yıkadıktan sonra sıra onları asmaya geliyor. Arka bahçede tüm çamaşırları kuruttuktan sonra onları toplamalı ve yerlerine yerleştirmeliyiz.

Home Laundry tam olarak bir çamaşır yıkama deneyimini yansıtıyor. Tüm işlemler bittikten sonra yıkadığımız kıyafetler arasından beğendiklerimizi seçerek Abby’yi giydirmeye başlıyoruz. Çünkü Abby evde parti vermek istiyor ve parti için güzel görünmesi gerek. Eğlenceli grafikleriyle dikkat çeken Home Laundry çocukların severek oynayacağı türden bir oyun.

YORUMLAR