HomeTube

HomeTube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HomeTube uygulaması ile Android cihazlarınızda çocuklarınızın zararlı YouTube video içeriklerine erişmelerine engel olabilirsiniz.

HomeTube uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanan çocuklarınızın zararlı video içeriklerine erişmelerini engellemek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve oldukça güzel seçenekleri uygun bir arayüzle sunabildiğini belirtmek gerek. Bilhassa ev işleriyle veya diğer işlerinizle uğraşırken çocuklarınızı oyalamak istiyor ancak video içeriklere erişimlerini engellemek istiyorsanız kesinlikle denemeniz gerekenler arasında.

Uygulama YouTube üzerinden çalışıyor ve belirlediğiniz anahtar kelimelere göre içeriklerin sınırlanmasını sağlıyor. Ancak tam filtreleme seçeneği için uygulama içi satın almaları kullanmak gerekiyor. Eğer satın alma yapmaz ve ücretsiz olarak devam ederseniz uygulama üreticisinin belirlediği hazır profilleri kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Bir launcher uygulaması olarak da kullanabileceğimiz HomeTube, böylece çocuklarınızın tüm diğer uygulamalara erişimini engelliyor ve sadece kendinin kullanılmasına imkan tanıyor. Ancak Android konusunda deneyimli çocukların bu engeli aşma ihtimali olduğunu her zaman aklınızda bulundurmalısınız.

Uygulama içerisinde sunulan içerikler YouTube üzerinden alındıkları için YouTube üzerindeki uygunsuz içerikleri çocuk içeriklerine dair anahtar kelimeler ile sunulması halinde maalesef etkili olamadığını söylemek gerek ancak bu çok nadiren rastlanılan bir durum ve bu tip içerikler YouTube yönetimi tarafından çok kısa sürede kaldırılıyorlar.

YORUMLAR