Hopstars 1.3.2 (Android)

Hopstars

Hopstars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hopstars, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir koşu oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Hopstars, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir koşu oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkan Hopstars, altınları toplayarak yüksek skorlara ulaşmaya çalıştığımız bir oyundur.

Zıplayarak ilerlediğimiz oyunda farklı platformlar arasında geçişler yapıyor ve yolumuza çıkan altınları topluyoruz. Tempolu bir oyun olan Hopstars, aynı zamanda sonsuz bölümlere sahip. İnanılmaz bir 2D oyun deneyimi sunan Hopstars'da karakteri sadece zıplatabiliyor ve kaydırabiliyorsunuz. Farklı dünyalarda geçen oyunda ölümcül tehlikelerden kaçmalı ve gizli hazineleri keşfetmelisiniz. Ustaca gizlenmiş tünelleri bulmalı, daha fazla güç kazanmak için altınları toplamalı ve yeni yetenekler kazanmalısınız. Oyunda puanınızı yüksek tutarak liderlik tablosunda üst sıralara da çıkabilirsiniz. Canlı grafikleriyle Hopstars sizleri bekliyor. Labirent tarzı sahneler ile zihniniz de sürekli meşgul olacak. Benzersiz karakterler, kolay mekanikleri ve kontrolleriyle Hopstars oyunu eğlenebileceğiniz bir oyundur.

Hopstars oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR