Horse Park Tycoon 1.3.0 (Android)

Horse Park Tycoon

Horse Park Tycoon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Horse Park Tycoon, farklı türde atlardan oluşan parkınızı kurup yönettiğiniz bir Android oyunu.

Horse Park Tycoon, tamamen atlardan oluşan bir park kurup parkınızın ziyaretçilerle dolup taşmasını sağlamanız gereken eğlenceli bir Android oyunu. Atları seviyorsanız ve de uzun soluklu park kurma oyunlarına sıcak bakıyorsanız bu oyun sizi ekran başına kilitleyecektir.

Android cihazlarınızda Türkçe olarak oynayabileceğiniz en zevkli at parkı işletme oyunu diyebileceğim Horse Park Tycoon’da parkınızı farklı türde atlardan oluşturuyorsunuz. İşe hayvanlarınızı tutacak çitleri yapmakla başlıyorsunuz. Çitin ardından hayvanlarınızı yerleştiriyorsunuz. Sonrasında yolunuzu da yaptığınızda ziyaretçiler ufaktan gelmeye başlıyorlar. Oyunda amacınız her park oyununda olduğu gibi parkınızın doluluk oranını olabildiğince artırmak. Parkınızı sil baştan kurduğunuzdan büyük emek harcamanız gerekiyor.

Göze hoş gelen ancak fazla kaliteli olmayan görsellerle bizleri karşılayan oyun simülasyon tadında olduğudan uzun soluklu oynayışa sahip. Hayvanlarınız için kurmanız gereken çitler, hayvanlarınızı besleyen çalışanlar, ziyaretçilerin parkınızı bulmalarını kolaylaştıran yollar, ziyaretçilerin parkınızda daha çok zaman geçirmesini sağlayan dekorlar dahil her şey tek çırpıda olmuyor; belli bir süre geçmesini bekliyorsunuz.

Oyunun sosyal ağ yönünden bahsetmek gerekir. Facebook veya Google hesabınıza giriş yaptığınızda parkınızı arkadaşlarınıza açmış oluyorsunuz. Arkadaşlarınız parkınızı ziyaret edebiliyor ve onlarla birlikte çalışabiliyorsunuz. Tabii ki aynı şekilde siz de arkadaşlarınızın parklarına göz atabiliyorsunuz.

YORUMLAR