Hosts Editor

Hosts Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hosts Editor uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda kolayca hosts dosyasını düzenleyebiliyorsunuz.

Hosts Editor uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında yer alan hosts dosyasını kolaylıkla düzenleyebilmeleri için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Hosts dosyasının özellikle çeşitli oyunlarda kullanılabilecek hileler ve aynı zamanda internet engellerini aşmak için kullanılabilmesi nedeniyle pek çok kişinin bir şekilde bu dosyayı düzenlemeye yolunun düştüğünü söyleyebilirim.

Ancak Android'in kendi dosya sistemi içerisinden bu dosyayı bulmak bazen biraz zor olabildiği için Hosts Editor gibi uygulamalarla bu işlemi biraz daha kolaylaştırabiliyorsunuz. Uygulamanın çok kolay kullanılabilir arayüzü ve sorunsuz çalışan yapısıyla hosts dosyasına erişmenin sadece bir kaç saniye aldığını belirtmek gerek.

Uygulamanın aktif bir şekilde çalışabilmesi için Android cihazınızın root yetkisine sahip olması gerektiğini de unutmayın. Root işlemi mobil cihazınızın garantisinin iptal olmasına sebep olabilir ve bu nedenle uygulamayı kullanmak için root düşünüyorsanız bu hususu aklınızda tutmanızı öneriyorum.

Symlink desteği, reklamsız olması ve IPv6 desteği sayesinde tüm hosts dosyası işlemlerinizi gerçekleştirmek oldukça basit. Uygulamanın tamamen açık kaynak kodlu olması ise sizin arkanızdan iş çevirmeyeceğinin bir garantisi diyebilirim. Dolayısıyla verilerinizin çalınması gibi ihtimaller olanak dışı kalıyorlar.

Hosts Editor uygulaması her Android kullanıcısının mobil cihazında hazır olarak durması gereken araçlardan bir tanesi.

YORUMLAR