HotelinPocket 1.1.0 (Android)

HotelinPocket

HotelinPocket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HotelinPocket, otel sahiplerinin kendi otelleri için kolay ve hızlı bir şekilde Android uygulama geliştirebilmeleri için hazırlanmış bir Android uygulamasıdır.

HotelinPocket, oteller için mobil uygulama geliştirmek için hazırlanmış en gelişmiş Android uygulamasıdır. Uygulamanın odaklandığı kişiler ise otel sahipleridir. Otel sahipleriuygulamayı kullanarak, müşterilerine ek servisler satabilir ve bu sayede kısa dönemli kar elde edebilir. Otel sahipleri uygulama ile birlikte kendi otelleri için Android cihazları üzerinde mobil uygulama geliştirebilirler.

Uygulama üzerinde 4 farklı ayar vardır. Bunlar basit, standart, gelişmiş ve VIP çözüm ayarlarıdır. Basit çözüm ile farklı çeşitlerde modüllere sahip ortak bir uygulama yapabilirsiniz. Diğer 3 çözümde ise çok daha fazla düzenleme ve kişiselleştirme ayarı bulunuyor. Otel sahipleri uygulama üzerinde yer alan farklı şablonlardan birini seçerek kendi otel uygulamalarını oluşturabilirler. Otele gelen müşteriler hazırlamış olduğunuz uygulama üzerinden otel hakkındaki bilgilere ulaşabilir. Bu bilgiler arasında otelin odaları, çıkış harita, otelin planı, telefon numraları, özel kampanyalar, galeri, hava durumu ve dönüştürme işlemleri gibi içerikler yer alabilir.

Özellikler:

  • Basit, standart, gelişmiş ve VIP planlar
  • Farklı seviyelerde düzenleme seçenekleri
  • Ani güncellemeler
  • Bakım ve destek

Uygulama otel sahipleri için hazırlanmıştır. Ufak veya büyük bir otele sahipseniz bu uygulama ile kendi uygulamalarınızı geliştirerek otelinizden elde ettiğiniz geliri ve müşterilerinizin memnuniyetini arttırabilirsiniz.