HoursTracker 2.0.1 (Android)

HoursTracker

HoursTracker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HoursTracker uygulaması ile Android cihazlarınızda işleriniz için harcadığınız vakti ve gelirlerinizi kolayca hesaplayabilirsiniz.

HoursTracker uygulaması, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve projeleriniz üzerinde ne kadar vakit harcadığınızı hesaplayarak gelirlerinizi de hesaplamanıza yardımcı olan basit ve kullanımı kolay bir uygulama. Pek çok özelliği iyi tasarlanmış arayüzü ile sunan uygulamayı, bilhassa proje ve iş yönetimi ile ilgilenenlerin yeterli bulacağına inanıyorum.

Doğru bir şekilde harcanan zamanı ölçebileceğiniz ve bu zamana göre gelirlerinizi otomatik olarak hesaplayabileceğiniz uygulama sayesinde her defasında zamanı ve gelirleri ayrı ayrı hesaplamaya gerek kalmıyor. Bu özelliğinden dolayı serbest zamanlı olarak çalışanların iş ve projelerini daha kolay yoldan yönetebileceklerine hiç şüphe yok.

Uygulamanın temel özelliklerine değinmek gerekirse;

  • Projeler ve sayaçlar ekleme
  • Manuel ve otomatik hesaplamalar
  • Günlük, haftalık ve aylık raporlar
  • Excel raporları kaydedebilme
  • Proje ve işler ekleme
  • İş dağılımları yaratma

Maalesef uygulamanın bu ücretsiz sürümü sonsuz sayıda görev ve proje eklemeye izin vermiyor ancak diğer özelliklerin hepsi aktif olduğu için az sayıda iş yapanlar ya da uygulamayı denemek isteyenler ücretsiz versiyona bir göz atmak isteyeceklerdir. Eğer uygulamanın işlevlerinin işinize yarayacağına inanıyorsanız tam sürüme uygulama içi satın alma seçenekleri ile kolayca ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR