HPSTR 1.0.2 (Android)

HPSTR

HPSTR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HPSTR uygulaması ile Android cihazlarınızın arkaplanının her zaman daha güzel görüneceğinden emin olabiliyorsunuz.

HPSTR uygulaması, Android kullanıcılarının mobil cihazlarını renklendirmek ve daha hoş görünen bir hale getirebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz duvar kağıdı uygulamaları arasında yer alıyor ancak diğer uygulamaların aksine çok geniş seçeneklere ve kaliteli bir yapıya sahip olduğunu söyleyebilirim. Sadece resimleri değil, aynı zamanda canlı duvar kağıtlarını da cihazınızın arkaplanına getirebilen uygulama, böylece daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunabiliyor.

Uygulamanın sunduğu duvar kağıtlarının çok şekilli ve ilgi çekici olmaları sebebiyle beğeneceğinize inanıyorum ve bu resimlerin otomatik olarak zamanlanmış bir şekilde değişimlerini sağlamak da mümkün. Böylelikle telefonunuz veya tabletinizden sıkılmadan kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Çeşitli filtre ve şekillerle resimlerin süslenmesi de uygulamanın kabiliyetleri arasında. Bu sayede aynı resimleri görüntüleseniz bile çeşitli filtrelerle daha değişik görünümler elde etmek mümkün. Uygulama her ne kadar ücretsiz olsa da, içerisinde yer alan pro sürümle daha fazla özelliğe kavuşmak mümkün. Bu pro özellikleri kısaca listelemek gerekirse;

  • Çok sayıda resim kaynağı
  • Daha fazla özelleştirme seçeneği
  • Otomatik yenilemeyi kapatabilme

Eğer yeni ve farklı bir duvar kağıdı uygulaması arayışındaysanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gereken seçeneklerden birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR