Hypher 1.0 (Android)

Hypher

1.0
Hypher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hypher'ı oynamak için çok hızlı tepki veren reflekslere sahip olmamız gerekiyor.

Hypher, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz dinamik bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Minimal atmosferine rağmen göz alıcı görsel efektlerle zenginleştirilmiş bir oyun yapısı sunan Hypher'daki yegane amacımız, bloklara çarpmadan mümkün olduğu kadar yol almak ve en yüksek skoru elde etmek.

Oyun son derece basit bir kontrol mekanizmasına sahip. Ekranın sağına tıkladığımız kontrolümüzdeki blok sağa, ekranın soluna tıkladığımızda ise sola geçiyor. İlk birkaç bölüm, bu tarz oyunların genelinde olduğu gibi bir hayli kolay. Kademeli olarak yükselen zorlu kseviyesiyle birlikte parmaklarımız adeta birbirine dolaşıyor ve bir süre sonra tam olarak nerede olduğumuzu bile görmekte zorlanıyoruz.

Oyunun en çok beğendiğimiz noktası ise grafikleri. Fütüristik görünen grafikler ve çarpma esnasında ortaya çıkan animasyonlar Hypher'daki kalite algısını bir hayli artırıyor. Beceri oyunları ilginizi çekiyorsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir yapım arıyorsanız Hypher'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.