ICARUS 1.1.24 (Android)

ICARUS

ICARUS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ICARUS güzel grafiklere sahip bir mobil uçak savaşı oyunudur

ICARUS 90'lı yıllarda bir hayli popüler olan shoot em up türünü başarılı bir şekilde temsil eden bir mobil uçak savaşı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan ICARUS, eskiden atari salonlarında jeton atarak oynadığımız klasik oyunların eğlencesini mobil cihazlarımıza taşıyor, üstelik bu sefer jeton atmak zorunluluğunda da değiliz. ICARUS'ta bütün olaylar dünyanın uzaylılar tarafından saldırıya uğramasıyla başlıyor. Aniden gerçekleşen bu saldırı sonucu şehirler yerle bir oluyor. Dünyayı kurtarmak için ise 3 kahraman pilot gönüllü oluyor. Bu kahramanlar Athena, Ares ve Poseidon adlı teknolojinin ürettiği en gelişmiş savaş uçaklarıyla uzayın derinliklerine açılıyorlar. Amaçları ise uzaylıları kendi evlerinde vurarak onları etkisiz hale getirmek.

ICARUS'a uçağımızı kuşbakışı kamera açısıyla yönetiyoruz ve ekranda dikey olarak ilerliyoruz. Karşımıza farklı düşmanlar çıkarken bir yandan onların ateşinden kaçıyoruz, diğer yandan silahlarımızı kullanarak onları vuruyoruz. Uçağımızın sahip olduğu silahları geliştirerek daha etkili bir şekilde ateş etmemiz ve daha yüksek hasar vermemiz de mümkün. ICARUS'ta dev bölüm sonu canavarlarıyla da karşılaşıyoruz. Bu düşmanlarla karşılaşırken özel taktikler izlememiz gerekiyor.

ICARUS güzel ve renkli grafiklere, oldukça civcivli bir oynanışa sahip. Klasik atari oyunlarını seviyorsanız bu oyunu kaçırmayın.