Icondy 1.2.1 (Android)

Icondy

Icondy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Icondy uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda aynı anda birden fazla ikon paketinin uygulanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Icondy uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde ikon paketleri hazırlamak isteyen kullanıcıların faydalanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. İlk bakışta ikon paketlerinin nasıl hazırlanacağı biraz kafa karıştırıcı gibi olabilse de sizlere uygulamanın çalışma mantığını biraz anlatırsak aklınızda herhangi bir şüphe de kalmayacaktır.

Uygulama temel olarak telefonunuza kurduğunuz ikon paketlerinde yer alan ikonların bir araya getirilmesini sağlıyor. Zira genelde bir ikon paketi tüm uygulamalar için gerekli ikonları sunmuyor ve bir kaç paketin birleşimi ile tüm sistemin ikonlarının değişimi mümkün hale geliyor. Icondy bu paket birleştirme işlemini gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz araçları sunuyor ve böylelikle bütünsel bir kullanım deneyimi elde edebiliyorsunuz.

Şimdilik sadece Lucid Launcher ile uyumlu bir şekilde çalışan uygulama, maalesef launcher olmadan ikon paketi değişikliklerini gerçekleştiremiyor. Fakat ilerleyen zamanlarda diğer 3. parti launcherların da ekleneceğine inanıyorum ve böylelikle uygulama çok daha geniş bir kullanıcı kitlesine erişim izni kazanacaktır.

Uygulamanın ücretsiz olan bu sürümü her ne kadar ufak kısıtlamalara sahip olsa da, uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak iki adetten daha fazla ikon paketini karıştırma gibi bazı özelliklere de erişebiliyorsunuz. Ancak bu özellikler çok da zaruri olmadıkları için standart ücretsiz sürümün kullanıcılar için yeterli olacağını düşünüyorum.

Çalışması esnasında herhangi bir performans sıkıntısı olmayan ve aynı zamanda internet de gerektirmeyen Icondy uygulamasına göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR