İdefix 1.0.0 (Android)

İdefix

İdefix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Online kitap alışverişlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin en tanınan online kitabevlerinden olan İdefix’in resmi Android uygulamasıyla kitap alışverişlerinizi artık daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Teknolojinin ve internetin kullanım alanının genişlemesiyle birlikte artık alışverişler de internet üzerinden yapılabiliyor. Kitap okumayı sevenler ve kitapçılarda aradığı türde kitap arayanların sevineceğini düşündüğüm İdefix uygulamasıyla Android işletim sistemli cihazlarınız üzerinden dilediğiniz yerden kitap alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Daha fazla kitaba sahip olmak istiyorsanız, uygulama üzerinden size özel hazırlanan kampanyalar sayfasından en uygun fiyatlarla kitaplarınızı satın alabilirsiniz. Bunun yanında, satın almak istediğiniz ürünlerin fiyatları düştüğünde anında haberdar olmak isterseniz Fiyat Alarmı özelliğini de kullanabilirsiniz. Kredi kartı, banka kartı, havale gibi ödeme seçenekleri sunan, kargo, adres ve ödeme bilgilerinizi kolaylıkla girerek alışverişlerinizi tamamlayabileceğiniz İdefix uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR