Iesabel 3.3 (Android)
Iesabel
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    80

  • Üretici

    Forever Entertainment

Iesabel derin hikayesi ile öne çıkan bir aksiyon RPG oyunudur

Iesabel eğer Android işletim sistemini kullanan bir akıllı telefon veya tablet sahibiyseniz oynayabileceğiniz aksiyon RPG türünde bir mobil rol yapma oyunudur.

Kendine has bir fantastik dünyada kurgulanmış bir hikayeye sahip olan Iesabel'de herşey yeryüzünün derinliklerinde uyumakta olan kadim bir şeytanın uyanması ile başlıyor. Bu kadim şeytan yeryüzüne çıkar çıkmaz çevresine terör salmaya başlamıştır ve her geçen an durum daha da kötüye gitmektedir. Biz, bu gidişatı durdurabilecek ve dünyanın kaderini değiştirebilecek tek kahraman olarak bu kadim şeytanın karşısına dikilmeli ve insanlığı kurtarmalıyız.

Bize gerçek zamanlı aksiyon sunan Iesabel Diablo'dan alışık olduğumuz hack & slash türünde oyun dinamiklerine sahip. Oyunda büyülü yeteneklerimizi kullanmamızı sağlayan büyü gücüne sahibiz ve düşmanalrımızı alt etmek için farklı özel yeteneklerimizi stratejik bir şekilde kullanmalıyız. Iesabel bize oldukça detaylı bir tek kişilik hikaye modu sunuyor. Dilersek oyunu 7 arkadaşımızla birlikte ortak olarak oynayabilmemiz de mümkün. 

Yüksek grafik kalitesine sahip Iesabel eğer bu türde oyunları seviyorsanız hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR