Impala

Impala
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Impala, Android cihazlarınız üzerinde yer alan fotoğraflarınızı otomatik olarak sıralayan ücretsiz bir uygulamadır.

Impala, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde kullanabilecekleri oldukça yenilikçi ve etkili bir fotoğraf sıralama uygulamasıdır.

Android cihazınız üzerinde yer alan tüm fotoğrafları tarayan ve fotoğraflarınızı farklı kategoriler altında otomatik olarak listeleyen uygulama oldukça etkileyici bir özelliğe sahiptir.

Örnek vermek gerecek olursa, cihazınız üzerinde yer alan tüm fotoğrafları kediler, gün batımı, sahiller, yemekler ve benzeri kategoriler altında otomatik olarak listeleyen uygulama, fotoğraflarınızı sizin yerinize otomatik olarak düzenlemektedir.

İçerisinde yer alan akıllı filtreleme seçeneği sayesinde çekmiş olduğunuz tüm fotoğrafları farklı bir kategori altında listeleyen ve daha sonra bu fotoğraflara kolayca ulaşmanızı sağlayan uygulama, yanılgı payına sahip olsa da çoğu zaman kategorize etme işlemlerinde başarılı sonuçlar vermektedir.

Bunun dışında Instagram üzerinde yer alan farklı filtrelere de sahip olan uygulama, isterseniz tüm fotoğraflarınıza en uygun olan filtrelere otomatik olarak sizin yerinize karar vererek, gerekli filtreleme seçeneklerini de uygulayabilmektedir. Tabii ki bu noktada fotoğraflarınız üzerine uygulamak istediğiniz filtreleri kendiniz de seçebilirsiniz.

YORUMLAR