Inflation RPG 1.3.4 (Android)

Inflation RPG

Inflation RPG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Inflation RPG, rol yapma oyunlarından hoşlanan Android kullanıcılarının mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.

Inflation RPG, Android işletim sistmeine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir. Zorlu ve aksiyon dolu yapısıyla dikkat çeken Inflation RPG, basit bir yapıya sahip olmasına rağmen oyuncuları uzun süre boyunca ekrana kilitliyor.

Inflation RPG'deki temel amacımız, karakterimize mümkün olabildiğince fazla seviye atlatmak. Bunu başarabilmek için güçlü rakiplerle savaşa giriyoruz. Devasa bir haritada başladığımız mücadelemiz esnasında karşımıza çıkan rakipleri tek tek yenmeli ve seviye atlamalıyız. Oyunun asıl kritik noktası ise en az savaşı yaparak en fazla seviyeyi atlamak.

Savaşlarımız sırasında avantaj elde etmek için kullanabileceğimiz çok sayıda bonus ve güçlendirici var. Herhangi bir rol yapma oyununda görmeye alışkın olduğumuz türden eşyalar ve aksesuarlar (kolye, yüzük, silahlar) bu oyunda da mevcut. Bu objelerin her biri kendine özgü güçlere sahip ve karakterimizi sahip oldukları özellikler seviyesinde güçlendiriyor.

Oyun akıcı bir hikayeye sahip olduğu için gereksiz beklemeler ve muhabbetler ile oyuncuları sıkmıyor. Sürekli olarak bir savaş bir aksiyon hali söz konusu. Bu yüzden Inflation RPG birçok oyunsever tarafından beğeniyle oynanacaktır. Grafik olarak bu tarz bir oyundan olan beklentiyi fazlasıyla karşılıyor. Mükemmel olmasalar da oyunun sunduğu atmosferle uyumlular.

Siz de RPG türünden hoşlanıyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir yapım arıyorsanız Inflation RPG'yi mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR