Injection Simulator

Injection Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Injection Simulator, hastalarımıza iğneler yaparak onları tedavi etmeye çabaladığımız bir oyun.

Injection Simulator, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir doktorculuk simülasyonu olarak dikkat çekiyor. Oyundaki temel amacımız muayenehanemize gelen hastaların sorunlarıyla ilgilenmek ve onlara uygun en iyi tedavi çözümünü sunmak.

Yardımımıza ihtiyaç duyan hastaları iyileştirmek amacıyla kullanabileceğimiz çok sayıda tıbbi araç gereç mevcut. Tedaviye başlamadan önce hastalığın temel problemini anlamamız ve kullanacağımız aletleri buna göre seçmemiz gerekiyor. Aksi halde hastalarımızın sorunlarına çare bulamayabilir ve hatta çektikleri acının artmasına sebep olabiliriz.

Injeciton Simulator'ın ilginç bir simülasyon deneyimi sunduğunu kabul etmemiz gerekiyor. Fakat tuhaf bir atmsofere sahip olduğu gibi bir gerçek de var. Her ne kadar çocuklara hitap ediyor gibi görünse de içerik olarak bazılarını rahatsız edebilir.

Genel olarak Injection Simulator'ı ortalama bir oyun olarak niteleyebiliriz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz farklı bir simülasyon oyunu arıyorsanız bu oyuna bir göz atın deriz.