Inputting+ 0.7 (Android)

Inputting+

0.7
Inputting+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Inputting+ uygulamasıyla birlikte Android cihazlarınızdan geri alma ve ileri alma butonlarına kavuşabiliyorsunuz.

Inputting+ uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde ileri ve geri alma işlemlerini kolayca gerçekleştirmek isteyenlerin deneyebilecekleri ücretsiz araçlar arasında. Uygulamanın en dikkat çeken yanı, bilgisayarda sık sık kullanmamıza rağmen dokunmatik ekranlı cihazlarda eksikliğini hissettiğimiz geri alma veya ileri alma işlevini mobil cihazlarımıza da getirebilmesi. Oldukça sade bir kullanıma sahip olan ve yapması gereken işi başarıyla yapan uygulama, özellikle iş maksatlı kullanımlarda işlerinizi hızlandıracaktır.

Uygulamanın tek gerçekleştirebildiği işlem de bu değil. Zira sayfa içerisinde yazı bulma yahut hafızada yer alan verileri yapıştırma gibi ek fonksiyonlara da sahip olan Inputting+, genel olarak yazı yazarken ya da bir mesaj gönderirken en çok ihtiyaç duyduğumuz butonları hizmetimize sunabiliyor. Bahsettiğimiz bu işlemler için ekran üzerinde bir baloncuk yaratan uygulama, bu baloncuktaki butonları kullanarak işlevlerini aktif hale getirmenizi sağlıyor.

Uygulama içi satın alma seçenekleri ise biraz daha fazla opsiyon elde etmenizi sağlıyor. Zira oldukça cüzi bir ücrete gerçekleştirilebilen pro sürüm satın alması sayesinde cihazınızda yazdığınız her şeyin bir kenarda yedeklenmesine, daha sonra bir veri kaybı halinde bu yazıların geri döndürülmesine izin veriyor. İş belgeleri, kişisel belgeler ve ödevler gibi konularda devamlı yedeklemenin yeterli olacağını düşünüyorum.

Oldukça sade bir arayüzle birlikte gelen ve cihazınızda herhangi bir performans sıkıntısı yaratmayan Inputting+, üretkenlik uygulamaları arayanların dikkatini çekmeyi başaracaktır.