Insane Eagles 1.0 (Android)

Insane Eagles

1.0
Insane Eagles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Insane Eagles mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kartal oyunudur

Insane Eagles güzel grafiklere sahip olan ve oyunculara sürükleyici bir oynanış tecrübesi yaşatan bir mobil sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kartal oyunu olan Insane Eagles'da terkedilmiş bir şehre konuk oluyoruz. Bu şehirde kartal kahramanımızla uçarak beslenmeye ve gökyüzünün en büyük yırtıcısı olmaya çalışmaktayız. Bu iş için karadaki küçük kemirgenleri ve diğer avları yakalamamız gerekiyor. Fakat yolumuz üzerinde köprüler, araba enkazları, ağaç dalları gibi engeller bulunmakta. Bu nedenle yol alırken bu engelleri aşmamız ve kaza yapmamamız gerekli.

Insane Eagles'da kartalımız sürekli yol alırken onun sağa veya sola yönlenmesini veya alçalıp yükselmesini sağlayarak karşımıza çıkan engelleri aşıyoruz. Ayrıca yolumuz üzerindeki altınları toplayabiliyor, alçalarak yerdeki avlarımızı yakalayabiliyoruz. Eğer bir yere çarparsak canımız azalıyor. Sağlık barımız tükendiğinde ise oyun sonlanıyor.

Insane Eagles'in göze hoş görünen grafiklere sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR