InstaEyesPic

InstaEyesPic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

InstaEyesPic uygulaması sayesinde fotoğraflarınıza kolayca hayvan gözleri ekleyebilir ve arkadaşlarınıza sürprizler yapabilirsiniz.

InstaEyesPic uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak kendi gözlerinizi kolayca hayvan gözlerine dönüştürebileceğiniz ücretsiz ve kolay kullanımlı uygulamalardan bir tanesi. Oldukça gerçekçi sonuçlar elde edebileceğiniz uygulama, aynı zamanda herşeyi en hızlı yoldan gerçekleştirebileceğiniz iyi tasarlanmış bir arayüze sahip.

50'den fazla hayvanın gözlerini barındıran uygulama, gözleri kendi fotoğrafınıza oturtabilmeniz için yerleştirme ve kılavuz çizgileri bulunduruyor ve aynı zamanda otomatik olarak gözleri tespit edebiliyor. Resminize eklediğiniz gözleri son haline getirdikten sonra sosyal ağlardaki hesaplarınızdan paylaşabilir ve arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

Elbette paylaşmadan kendi cihaz galerinize de kaydedebileceğiniz fotoğrafların kalitelerinin düşmemesi de öne çıkan özelliklerinden bir tanesi. Özellikle son yıllarda kaplan ve aslan gibi güç simgesi olan hayvanların gözlerinin fotoğraflara eklenmesi, hatta bu hayvanların gözlerine benzeyen lenslerin bile çıkması kullanıcıların konuyla oldukça ilgili olduklarını gösteriyor.

YORUMLAR