Instamoji

Instamoji
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Instamoji, Android cihazlarınızdaki fotoğrafların üzerlerine emoji olarak bildiğimiz sevimli simgeleri eklemenize olanak sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Instamoji, Android mobil cihazlarınız üzerindeki fotoğraflarınızı daha eğlenceli ve komik göstermenizi sağlamak için emojiler ekleme fırsatı sunan bir Android uygulaması. Mesajlaşmalarda duygu ve düşüncelerimizi daha net bir şekilde ifade etmemizi sağlayan simgeleri yaratıcılığınızı da kullanarak fotoğraflar üzerine ekleyerek mükemmel, eğlenceli ve komik fotoğraflar oluşturabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanarak emoji eklemek için mobil cihazınızın kamerası ile yeni bir fotoğraf çekmeli yada galerinizden bir fotoğraf seçmelisiniz. Daha sonra size sunulan yüzlerce simge arasından bir tanesini seçerek kolayca ve hızlı bir şekilde simgeyi fotoğrafa ekleme işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Fotoğraflara eklediğiniz emojilerin yönünü değiştirebilir ve fotoğraf üzerinde istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz. Böylelikle fotoğraflarınızın çok daha güzel görünmesibni sağlayabiliyorsunuz.

Kullanımı son derece basit olan uygulama sayesinde bir kaç dakikada fotoğraflarınıza komik ve eğlenceli emojiler eklemek için uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize eklemenizi tavsiye ederim. Uygulamayı kullanarak oluşturduğunuz fotoğrafları Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarınız ile de paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR