instaShot 1.263 (Android)

instaShot

instaShot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

instaShot uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan videolarınızın kenarlarını kırpmadan Instagram hesabınızdan paylaşabiliyorsunuz.

instaShot uygulaması, Instagram üzerinde yer alan kare fotoğraf veya video paylaşma zorunluluğundan kurtulmak isteyenler için hazırlanmış ücretsiz bir Android uygulaması olarak karşımıza çıktı. Her ne kadar fotoğrafları çeşitli uygulamaları kullanarak düzenlemek ve kare hale kırpılmadan getirmek mümkün olsa da videolar daha büyük bir sorun olabiliyordu. instaShot ekibi bu sıkıntıya bir son vermiş durumda ve uygulamanın kolay kullanılır yapısıyla tüm paylaşım işlemlerini sorunsuzca gerçekleştireceğinizi söyleyebilirim.

Uygulamanın sağladığı araçlar sayesinde hem fotoğrafların hem de videoların çevresine kare bir çerçeve atmak ve böylece bu çerçevenin içinde medyaların orijinal boyut orantılarıyla kalmalarını sağlamak mümkün hale geliyor. Kenarlarda kalan boşluk alanlara ise dilerseniz bulanık bir görüntü yerleştirebiliyor, dilerseniz de beyaz bir alan olarak boş bırakabiliyor yahut çeşitli renklerle doldurabiliyorsunuz.

Elde edilen sonuçlar sayesinde fotoğraf ve videoların kırpılmadan görüntülenmeleri ve istenen herşeyi aktarmaları mümkün hale geliyor. Bunun yanında videolara müzik ekleyebilmek için ses ve müzik ekleme aracına da sahip olan instaShot, bu sayede biraz daha renkli ve eğlenceli sonuçlar elde etmek isteyenlerin beğenisini kazanabilecek bir hale geliyor.

Uygulamada hazırlanan fotoğraf ve videoları direkt olarak Instagram hesabınıza yüklemek mümkün. Böylelikle önce kaydetmek ve daha sonra Instagram uygulamasından ayrı olarak paylaşmak gibi şeylerle uğraşmaya da gerek kalmıyor. Ayrıca videolar üzerinde kesme ve kırpma işlemlerinin de yapılabilmesi, fazla uzun videoların uygun uzunluğa getirilmesi için yeterince avantajlı.

Eğer Instagram video paylaşımları için yeni bir araç arıyor ve tüm detayların videolarınızda kalmasını istiyorsanız instaShot’a göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR