Interesting Facts

Interesting Facts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Interesting Facts, dünya üzerindeki meraklı insanlar tarafından araştırılarak ortaya çıkarılan ilginç gerçekleri okuyabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Interesting Facts, öğrendiğinizde şaşıracağınız pek çok ilginç bilgiyi size sunan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Dünya üzerinde ilginizin olduğu bir çok marka, ürün veya mekanlar hakkında bilmediğiniz gerçekleri öğrenmek amacıyla kullanabileceğiniz uygulamaya sizde ilginç gerçekler gönderebilirsiniz. Gönderdiğinizgerçekler denetlendikten sonra veritabanına eklenerek uygulama üzerinden yayınlanacaktır.

İlginç gerçekleri ve bilgileri merak kullanıcılara özel olarak geliştirilen uygulamanın 4x1 ve 4x2 boyutlarında ana ekran widgetıda bulunmaktadır. Dilerseniz widgetları Android cihazlarınızın ana ekranına yerleştirerek gün içerisindeki boşluklarınızda bir kaç ilginç gerçek okuyayarak yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Kendinizi meraklı biri olarak tanımlıyorsanız veya yeni bilgiler öğrenmek hoşunuza gidiyorsa, Interesting Facts uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

Not: Uygulama İngilizce dilini desteklediği için içerisinde okuyacağınız ilginç gerçekler İngilizce'dir.

YORUMLAR