Interlocked 1.2 (Android)

Interlocked

1.2
Interlocked
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zorlu bulmacalardan hoşlanıyorsanız ve 3 boyutlu nesneleri ayrıştırmanın akıllı yöntemleri ilginizi çekiyorsa bu oyunu mutlaka deneyin.

Küp desenli bulmacaları 3 boyutlu bir perspektif üzerinden çözmeniz gereken bir bulmaca oyunu olan Interlocked, web ve mobil oyun sektöründe adı sağlam olan Armor Games'in bir ürünü. Android cihazlarınız için hazırlanmış bu oyun tüm perspektiflerden yararlanıp ekranın ortasında duran akıl oyununu çözmenizi gerektiriyor. Bunun için neseneyi her yönden incelemeniz gerekecektir.

Oyuncakçı veya hediyelik eşya dükkanlarında yetişkinlere yönelik kilit bulmaca serileriyle karşılaşmışsınız diye tahmin ediyoruz. Bu ürünlerin her biri farklı zorluk seviyeleriyle paketin içinde yer alanları bir araya getirmenizi veya ayırmanızı bir bulmaca olarak sunuyor. Bu ürünleri tane tane satın almaya kalktığınızda bir servet harcamak zorunda kalabileceğiniz için Android telefon ve tablet için sunulmuş olan bu oyun makul bir başlangıç olacaktır.

Müzikleriyle ve tasarımlarıyla huzuru getiren ve sükunet içerisinde düşünüp bulmaca çözmenize yardımcı olan oyun atmosferi başarılı bir şekilde ayarlanmış. Android için ücretsiz olan bu oyun iOS kullanıcılarına paralı olarak sunuluyor. Bu durumda bir Android kullanıcısı olarak bu avantajı kaçırmamanızı önerebilirim.