Internet Cafe Simulator 1.4 (Android)

Internet Cafe Simulator

1.4
Internet Cafe Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16,645

  • Üretici

    Cheesecake Dev

Internet Cafe Simulator Android oyununda dünyanın en iyi internet kafesini kurmak için uğraş veriyorsunuz.

Internet Cafe Simulator, Android telefonlarda oynanabilen bir internet kafe işletme simülasyon oyunudur. İnternet cafe işletme oyunu Google Play'de ücretsiz olarak yer almaktadır, Internet Cafe Simulator APK linki aramanız gerekmez. Mobildeki en iyi internet kafe simulatörü Internet Cafe Simulator'ı hemen indirin, dünyanın en iyi internet cafesini herkese gösterin.

Internet Cafe Simulator İndir Android

Oyunda kapsamlı bir çalışma ortamı kurabilir ve yönetebilirsiniz. Şehirde etkileşime girebileceğiniz birçok etkinlik ve insan var. Evinizin ve dükkanınızın kirasını ödemeli ve alışveriş yapmalısınız. Müşterilerinizi tatmin etmelisiniz. Daha şık ve güçlü oyun bilgisayarları kurmalısınız. İsterseniz yasadışı işler de yapabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, size pahalıya mal olabilir! İnternet kafenizi bilgisayardaki birçok uygulama ile geliştirebilirsiniz. Hatta size yasa dışı yollardan yüksek puan vermeleri için insanları işe alabilirsiniz.

İnternet kafenizi yeni yerler kiralayarak genişletebilirsiniz. Oyunda kripto para satın alabilirsiniz. İnternet kafenizi doğru yatırımlarla büyütebilirsiniz. Popüler oyunları satın alarak internet kafenize daha çok insanın gelmesini sağlayabilirsiniz. Tüm yönetim ve planlama sizin elinizde olacak. Dikkatli olun, iflas etmeyin!

Dünyanın en iyi internet kafesini kurmaya çalıştığınız simülasyon oyunu ile vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Google Play'den ücretsiz olarak indirilebilen popüler internet cafe işletme oyunu Internet Cafe Simulator, doğrudan bilgisayarda da oynanabilmektedir. İnternet kafe kurma ve yönetme oyununu Steam üzerinden Windows bilgisayarınıza indirebileceğiniz gibi BlueStacks Android emülatör programı ile ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Oyun yüksek sistem gereksinimleri istememektedir. 2GB RAM, 2 GHz hızda çalışan işlemci, Intel HD Graphics 4000 ekran kartı, 5 GB boş alan sunan bir bilgisayarda oyunu keyifle oynayabilirsiniz.

YORUMLAR