iRunner 1.2.3 (Android)

iRunner

iRunner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iRunner, android platformu üzerinde oynayabileceğiniz en heyecanlı ve eğlenceli koşu oyunlarından bir tanesidir.

iRunner, HD grafiklere sahip olan heyecanlı ve özel bir koşu oyunudur. Android telefon ve tabletleriniz üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz iRunner ile saatin nasıl geçtiğinin farkına varamayabilirsiniz.

Diğer koşu oyunlarında olduğu gibi iRunner'da da önünüze çıkan engelleri geçmeniz gerekiyor. Fakat ilk amacınız koşabildiğiniz kadar çok mesafe koşmak. Bunu yaparken sizi engellemeye çalışan tüm obje ve engelleri atlatmalısınız. Engellere takılmamak için ya zıplamalı yada altından kayarak geçmelisiniz. Bu hareketleri ekranın sağ ve sol altında bulunan Jump ve Slide tuşlarına basarak yapabiliyorsunuz. Yol üzerinde gördüğünüz hediyeleri toplayarak iki katı puan, hızlı tempoda koşu, daha güzel kıyafetler gibi özellikler kazanabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde zıplama tuşuna basarsanız daha yüksek ve uzun zıplayabilirisniz.

Özellikler:

  • Geniş ekran desteği ve HD kalitesinde grafikler
  • Hızlı oyun yapısı ve muhteşem müzikler
  • Kilidini açmanız gereken 12 farklı görev

Koşu oyunlarını seviyorsanız ve yeni bir koşu oyunu arayışındaysanız iRunner sizler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Hızlı ve eğlenceli oyun yapısı sayesinde oynadıkça bağımlısı olacağınız iRunner oyununu ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirerek oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR