Isotope

Isotope
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Isotope, tüm kimyasal elementlerin ve açıklamalarının yer aldığı bir eğitim uygulamasıdır.

Kimyanın en önemli kısmı olan elementler öğrencilerin genellikle zorlandıkları bir bölümdür. Onlarca elementi ezberlemeyi bırakın yeri geldiğinde en önemli elementlerin bile özelliklerini unutabiliyoruz.

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Isotope uygulaması, öğrencilerin ve akademisyenlerin bir numaralı yardımcısı olacak gibi görünüyor. Eskiden kağıtlar halinde kimyasal elementleri yazar ve cebimizde taşıyarak ezberlemeye çalışırdık. Fakat artık yanımızdan ayırmadığımız telefon sayesinde istediğimiz her yerden kimyasal elementlere ulaşabileceğiz. 

Isotope uygulaması oldukça güzel grafiklerle tasarlanmış ve bu sayede insanın elementlere baktıkça bakası geliyor. Uygulama içerisinde her elementin kendine ait bir kartı bulunuyor. Bu kartların ön tarafında elementin ismi ve numarası yazıyor. Elementlerin en önemli bilgileri ise kartın arka kısmında yer alıyor. Kartın arka kısmı elementlerin ne işe yaradığını ve özelliklerini barındırıyor. Tabletinizde ve cep telefonunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu periyodik tablo uygulaması eğitim konusunda çok işinize yarayacak.

YORUMLAR