iStandAlone

iStandAlone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iStandAlone, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinde çalışabilen bir tür shooter/aksiyon oyunudur.

iStandAlone, Android telefon ve tabletlerde çalışan bir shooter/aksiyon oyunudur.

Türk oyun geliştiricisi Snow Game Development tarafından yapılan iStandAlone, birçok farklı türün bir araya gelmiş halini teşkil ediyor. Oyun sonsuz koşu, shooter ve aksiyon türlerinin bir araya toplandığı, bunlarında müthiş bir uyum içerisinde çalıştığı bir düzlem içeriyor. Oyunda amacımız karakterimize amansız yolculuğu boyunca eşlik etmek ve karşısına çıkan bütün düşmanları halt etmesine yardımcı olmak. 

Sonsuzluğa uzanan macera boyunca elimizde bir silah yer alıyor ve bu silah ile karşımıza çıkan engelleri geçmeye çalışıyoruz. Bu engeller de genellikle zombiler ve roketler oluyor. Roketleri tam zamanında patlatmak gerekirken, zombileri de yanınıza çok yaklaşmadan yerle yeksan etmeneniz isteniyor. Tüm bunlarla birlikte oyun boyunca karşımıza çeşitli variller ve can yükselten medikit'ler de çıkıyor. Variller tek seferde daha büyük zararlar vermemize yardımcı olurken, medkitler anladığınız üzere canınızı dolduruyor. Oldukça eğlenceli olan bu Türk yapımı oyunu kesinlikle deneyin!

YORUMLAR