Jelly Defense 1.18 (Android)

Jelly Defense

Jelly Defense
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınızda oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur.

Jelly Defense 3D grafikleri, eğlenceli hikayesi ve bağımlılık yapıcı oyun tarzıyla Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur. Neredeyse kule savunma tarzını rol yapma oyunlarının elementleriyle birleştiren bir oyun olan Jelly Defense paralı olmasına rağmen yüz binlerce insan tarafından indirilmiş.

Güçlendiriciler, bölüm sonu canavarları, kazanımlar ve liderlik tabloları gibi elementleri bir araya getiren bir oyun olan Jelly Defense'de amacınız Jölemsi yaratıklara yardım ederek Jöle Ulusunu acımasız işgalcilerin zulmünden kurtarmak.

Oyuna üç basit kule ile başlıyorsunuz. Kırmızı kuleler kırmızı düşmanlara, mavi kuleler mavi düşmanlara ve karışık olanlar da iki tarafa birden saldırabiliyor. Fakat oyunda ilerledikçe kuleler karmaşıklaşıyor ve daha stratejik oynamanız gerekiyor. Ayrıca kulelerinizi yükseltebiliyor ya da satabiliyorsunuz.

Sizi oyunda tutacak bir çok değişik element olması oyunu diğer benzeri oyunlardan farklı kılıyor. Örneğin ekranda elinizi kaydırarak altınları toplamalı, kuleleri araştırmalı, özel koleksiyonları toplamalı, büyüleri tam zamanında yapmalısınız.

Son olarak gerçekten etkileyici, canlı ve renkli grafiklere sahip olan oyunun buna uygun eğlenceli ses efektleri de mevcut. Genel olarak oynanabilirliği çok yüksek bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.