Jiffy 1.5.4 (Android)

Jiffy

Jiffy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jiffy uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan tüm iş ve görevlerinizi yönetebilir, mesai kaydını tutabilirsiniz.

Jiffy uygulaması, gün içerisinde tüm işlerini ve bu işlere harcadığı zamanları takip etmek isteyen Android kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz bir zaman takip uygulaması olarak karşımıza çıktı. Hem çok çekici arayüzü hem de sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz onlarca özelliği sayesinde iş ve proje yönetimini olabildiğince kolay bir hale getiriyor. Hem bireyler hem de ekipler için iş ve ajanda takibi amacıyla da kullanabileceğini söylemek gerek.

Uygulama içerisine gireceğiniz farklı projeler ve görevler sayesinde, bu işlere ne kadar vakit harcadığınızı hemen belirleyebiliyor, daha sonra işin ne düzeye geldiğini de işaretleyebiliyorsunuz. Böylelikle en verimli şekilde işlere harcanan vakti optimize etmek mümkün hale geliyor.

Uygulamada yer alan hatırlatıcılar sayesinde işlere sadece süre girmek değil, aynı zamanda onları tam vaktinde gerçekleştirmek de en çok dikkat çeken özellikler arasında. Widget desteği ise ekranınızın kilidini bile aşmadan işlerinize erişimi mümkün hale getiriyor ve direkt olarak görevlere kilit ekranından geçiş yapma izni veriliyor.

Pek çok bakımdan Trello uygulamasına benzerlik gösterse de hem daha iyi bir arayüz hem de daha fazla gelişmiş seçenek Jiffy’i oldukça tercih edilir bir hale getiriyor. Tamamladığınız işleri kapatabiliyor, uygulamayı giriş yapmadan da kullanabiliyorsunuz. Dolayısıyla etkili bir şekilde iş takibini gerçekleştirmek istiyorsanız Jiffy’nin işinize yarayacağını söyleyebilirim.

İş ve proje raporlarınızı tutarak gelecekte zaman analizi gerçekleştirmek isteyenler, günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporlar sayesinde gelecek projelerine harcayacakları vakit konusunda da fikir sahibi olabiliyorlar. Etkin bir iş yönetimi için mobil cihazlarınızda kesinlikle bulundurmanız gerekenlerden birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR