Joinz 1.1.0 (Android)

Joinz

Joinz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Joinz, Android cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor.

Joinz, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri, eğlenceli ve mütevazi bir bulmaca oyunu arayanların denemesi gereken yapımlardan biri. İhtişamdan uzak olan rafine atmosferiyle beğeni toplayan bu oyun ilhamını Tetris oyunundan almışa benziyor. Bu yüzden özellikle Tetris oynamaktan keyif alanlar tarafından sevileceğini düşünüyoruz.

Oyundaki temel amacımız ekranın üst bölümünde gösterilen şekilleri, ana bölümde kontrolümüze verilen kutucukları yan yana getirerek oluşturmaya çalışmak. Kutuları yan yana getirmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor. Hareket ettirmek istediğimiz kutunun üzerine parmağımızı koyuyor ve gitmesini istediğimiz tarafa doğru sürükliyoruz.

Bu aşamada dikkat etmemiz gereken bir şey var o da mümkün olduğunca az hamle yaparak yukarıdaki şekilleri bitirmeye çalışmak. Ne kadar fazla hamle yaparsak ekrana o kadar yeni kutu ekleniyor ve işimizi zorlaştırıyorlar.

Oyunda daha fazla puan elde etmek amacıyla kullanabileceğimiz bonuslar mevcut. Bunları alarak bölümler esnasında hatırı sayılır ölçüde avantaj elde edebiliyoruz.

Sonuç olarak Joinz oyuncuları yormayan, eğlenceli bir bulmaca oyunu. Özellikle Tetris oyununa karşı özel bir ilginiz varsa Joinz'i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyoruz.

YORUMLAR