Junimong 2.00.02 (Android)

Junimong

Junimong
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    18

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Dünya üzerinde başka çocukların da bağlı olduğu bir sosyal ağdan kendi çocuğunuzun da resim çizebileceği ücretsiz bir uygulama.

Öyle bir uygulama düşünün ki, dünya üzerinde tüm çocuklar dil gereksinimi olmadan çizerek anlaşabilsin. Junimong tam da bu hedefe odaklı çalışan bir Android uygulaması. Tablet ve telefonla uyumlu bir uygulama olan Junimong, 20'den fazla dil desteğine sahip ve Türkçe de bu diller arasında yer alıyor. Dolayısıyla menülerini kendi dilinizde gezmeniz mümkünken dünya üzerinde resim çizen diğer çocuklarla yapmış olduğunuz resimler eşliğinde iletişime geçebiliyorsunuz.

Mobil cihazlar için birçok boyama kitabı uygulamasına rastlamışsınızdır ama iş gerçekten resim çizmeye geldiği zaman çocuklara yönelik bir çalışma bulmak güç olabiliyor. Özellikle de profesyoneller için olan bu uygulama yığınından dışa çıkan çocuklara yönelik bir uygulama olan Jumingo sadece çizim ve boyama konseptiyle de sınırlı kalmayıp aynı ağ üzerinden yapılan çalışmaları paylaşmayı mümkün kılıyor. Bu nedenle teknolojiyle tanışan çocuğunuz sosyal medya kullanımının da ilk adımlarını atıp aynı ilgi alanına sahip çocuklarla çalışmalarını paylaşabiliyor.

En önemli kısımlardan biri de Junimong isimli bu uygulamanın ücretsiz olarak indirilebiliyor ve kullanılabiliyor olması. Çocuklarınızı eğitici ve sosyal bir etkinlik için teknoloji ile buluşturma fikriniz varsa bu uygulama ile başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

YORUMLAR