Jup Jup

Jup Jup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jup Jup renk eşleştirme mantığına dayalı olan bir bulmaca oyunudur

Jup Jup oyunculara hızlı ve heyecan dolu bir oyun yapısı sunan bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Jup Jup, Dolmuş Driver gibi başarılı mobil oyunların geliştiricisi Gripati tarafından geliştirilmiş bir başka eğlenceli oyun. Renk eşleştirme mantığına dayalı olan oyunda temel amacımız aynı renkte 4 veya daha fazla sayıda tuğlayı birleştirerek tuğlaları yok etme ve en yüksek puanı yakalamak. 

Jup Jup'ta ekranda bütün tuğlaları yok ettiğimizde bölümü geçmekteyiz. Fakat tuğlalara düzenli aralıklarla yeni satırlar eklenmekte. Bu nedenle hızlı karar alamazsak ekran tuğlalarla doluyor ve bölüm bitiyor. Jup Jup bu yapısıyla oyunculara dinamik bir oynanış sunuyor. Oyunda başarılı olabilmek için doğaçlama hamleler gerçekleştirmemiz ve değişen durumlara uyum sağlamamız gerekmekte. Oyunda tuğlaların renklerini değiştirebilen özel tuğlalar gibi sürprizler de yer alıyor.

Jup Jup her Android cihazda rahatça çalışabilecek bir oyun. Eğer renk eşleştirme tabanlı bulmaca oyunlarını seviyorsanız Jup Jup hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR