KAFA1500

KAFA1500
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir uzay gemisi oyunudur.

Adından da anlayabileceğiniz gibi gayet eğlenceli bir tarza sahip olan KAFA1500 oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Oyunun tarzını, eskiden atarilerimizde oynadığımız uzay gemisi yönetme tarzı oyunlara benzetebiliriz.

Oyunda amacınız sürekli olarak yukarıya doğru çıkan uzay gemisini kontrol etmek. Bu esnada karşınıza çıkan engellerden de kaçmanız gerekiyor. 250 adet engel bulunan oyunda hepsini tek tek geçerek oyunu tamamlayabiliyorsunuz.

Basit fakat basit olduğu kadar da bağımlılık yapan bir oyun olan KAFA1500 ile boş vakitlerinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Oyunun kontrolleri de yine çok kolay. Tek yapmanız gereken, gemiyi ne tarafa çekmek istiyorsanız o tarafa dokunmak. Her iki tarafa dokunduğunuzda ise geminin ikiye ayrılması ve dokunmayı bıraktığınızda ise ortada birleşmesi, bu oyunu belki de diğerlerinden ayıran ve orijinallik katan en önemli özellik diyebilirim.

Eğer siz de basit, sizi yormayan fakat yine de zorlayan, eğlenceli bir oyun arıyorsanız, KAFA1500'ü indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR