Kamio

Kamio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kamio'yu kullanarak Android cihazlarınızda fotoğraflarınıza kolayca stickerlar ekleyebilirsiniz.

Kamio uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının fotoğraflarını çeşitli stickerlarla zenginleştirmek için kullanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Hem kolayca kullanılabilir yapısı, hem de geniş sticker seçenekleri sayesinde oldukça işlevsel olduğunu söyleyebileceğim uygulama, fotoğraflarını özelleştirmek isteyenlerin tercihlerinden olacaktır.

Uygulamayı kullanarak gerçekleştirebileceğiniz işlemleri listelemek gerekirse;

  • Fotoğraflara sticker ve katmanlar ekleme
  • Animasyonlu GIF’ler kullanma
  • Yeni stickerlar üretebilme imkanı
  • Transparan katmanlar ekleyebilme
  • Her sürümle birlikte artan seçenekler

Uygulamanın hazır olarak içerisinde yer alan sticker, animasyon ve katman seçenekleri, yeni sürümlerle birlikte artış gösteriyorlar ancak dilerseniz kendi elinizdeki diğer fotoğraflardan da stickerlar yaratma yahut çizim yaparak eğlenceli stickerlar hazırlama imkanınız da mevcut.

Fotoğraflar üzerindeki işlemleriniz tamamlandıktan sonra onları sosyal ağ veya mesajlaşma uygulamaları üzerinden paylaşabiliyor ve dostlarınıza gösterebiliyorsunuz. Retrica ile de uyumlu bir şekilde çalışabilen Kamio, böylelikle tüm temel fotoğraf ağları için destek sunuyor diyebilirim.

Çalışması esnasında internet bağlantısı gerektirmese de, paylaşımlar için aktif bir bağlantıya ihtiyaç duyacağınızı elbette unutmayın. Ancak uygulamanın genel olarak sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanması sayesinde telefonunuzda herhangi bir yavaşlıkla karşılaşacağınızı da sanmıyorum.

Stickerlar ve etiketler kullanarak fotoğraflarını biraz renklendirmek isteyenlerin göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR