Kamyoncu

Kamyoncu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kamyoncu, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kamyon simülasyonu.

Kamyoncu, kamyon simülasyonları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin ilgisini çekebilecek bir seçenek.

Android tablet ve akıllı telefonlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunun en önemli özelliği tamamen Türkçe olması. Yoldaki tabelalardan tutun da göstergelere kadar her şey Türkçe olarak hazırlanmış.

Oyunda şehirlerarası yollarda ilerleyen bir kamyonun kontrolünü ele alıyoruz. Ekranda bulunan gaz ve fren pedallarını kullanarak aracımızı hareket ettirebiliyoruz. Yönlendirmek içinse cihazımıza eğim vermemiz gerekiyor.

Yol boyunca ilerlerken karşımıza birço karaç çıkıyor. Bu araçlara değdiğimiz zaman başarısız oluyoruz. Açıkçası kaza modellemelerinin ve efektlerinin biraz daha iyi olmasını beklerdik. Buna ek olarak araçların yolda gidiş tepkileri de biraz sönük kalmış. Fakat gelecek güncellemelerle birlikte bu tarz hataların giderileceğini düşünüyoruz.

Kamyoncu, sonsuz koşu dinamiklerine sahip olduğu için ne kadar ilerlersek o kadar fazla puan alıyoruz. Gittiğimiz en uzak mesafe en yüksek skorumuz olarak kaydediliyor. Genel olarak bazı eksikleri olsa da oynamaya değer bir oyun. Kamyon simülasyonları ilginizi çekiyorsa Kamyoncu'yu denemenizi öneriyorum.