Karadelik 1.42 (Android)

Karadelik

Karadelik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Karadelik oyununda yörüngeden yörüngeye sıçrayarak karadeliğin sizi içine çekmemesi için bir hayli uğraşmanız gerekiyor.

Karadelik oyununda yörüngeden yörüngeye sıçrayarak karadeliğin sizi içine çekmemesi için bir hayli uğraşmanız gerekiyor.

Temelde basit bir oyun olan Karadelik’te, uzay boşluğunda her şeyi içine çeken karadeliğe karşı kendinizi korumanız gerekiyor. Isınma Turları, Daha Yeni Başlıyoruz ve Şimdi İşin Zor adlarında 3 farklı zorluk seviyesi bulunan oyunda işiniz hiç de kolay olmuyor. Oyuna başladığınız anda, oyun karakteriniz karadeliğe doğru hareket ediyor. Ekrana her tıkladığınızda farklı bir yörüngeye sıçrayarak, karadeliğin sizi içine çekmesini engellemiş oluyorsunuz. Yörüngelerde beliren kırmızı işaretler ise sizin düşmanınız olduğundan, yörünge değiştirirken dikkatli olmanız gerekiyor.

Uzay boşluğundan gelen ve yörüngelerden geçerek karadeliğe doğru ilerleyen yıldızları toplayarak hem yüksek puanlar kazanabiliyor, hem de seviye atlayabiliyorsunuz. Karadeliğe ne kadar yakın olursanız ve bu noktada ne kadar çok yıldız toplarsanız, kazanacağınız puan da o kadar yüksek oluyor. Oyun sırasında yörüngeye giren kalkanlar sayesinde de düşmanların üzerine sıçradığınızda onları saf dışı bırakabilirsiniz.

Android cihazlarınızda keyifli dakikalar geçireceğiniz ve bağımlısı olacağınız Karadelik uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR