KarO

KarO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KarO, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur.

KarO, el çabukluğu gerektiren ve vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir beceri oyunu olarak dikkat çekici özelliklere sahip. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, her yaştan insanın güzel vakit geçirebileceği tarzda bir oyun deneyimi yaşıyoruz.

Öncelikle oyunun ana özelliklerinden bahsetmek istiyorum. Oyun menüsü 3 bölüme ayrılıyor. Bunlardan biri üst menü. Kullanıcı profili ve puanlarınızı görüntüleyebileceğiniz alan burası oluyor. İkincisi yan menü. Ekranın sağında yavaş yavaş dolan bir bar göreceksiniz. Bu sizin gelebildiğiniz bölümlerin görselleştirilmiş hali. Üçüncü bölümde ise klasik aktivite butonları bulunuyor. Yeni bölüme başlayacaksanız veya kaldığınız yerden devam edecekseniz bu alanı kullanabilirsiniz.

Şimdi oyuna gelelim. KarO oyunu insanların psikomotor becerilerini geliştirmeyi amaçlayan bir yapım. Zamanı sistematik bir şekilde kullanarak farklı renkleri bulmaya ve giderek zorlaşan bölümlerde mücadele etmeye çalışıyoruz. Oyuna başlarken öğretici butonunu kullanırsanız yeni oyuna başladığınızda zorluk çekmezsiniz. İlerlemeli bir oyun olan KarO'da en hızlı nasıl renkleri ayırt edebilirseniz o kadar başarılı oluyorsunuz. Arkadaşlarınızla rekabet etmek için güzel bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Her yaştan insana hitap eden bu güzel oyunu ücretsiz olarak Play Store'dan indirebilmeniz mümkün. Yerli geliştiricilerin oyunlarının bu seviyede eğlenceli olması sektör adına olumlu bir gelişme diyebilirim. Dolayısıyla denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR