Kaspersky Secure Connection (Android)

Kaspersky Secure Connection

Kaspersky Secure Connection
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaspersky Secure Connection, Android telefon ve tablet kullanıcıları için güvenli VPN uygulaması.

Kaspersky Secure Connection, Android telefon ve tablet kullanıcısı olarak ücretsiz indirip kullanabileceğiniz en güvenli VPN uygulaması. Ödüller almış güvenlik şirketinin VPN programıyla internette güven içinde gezerken sınırlara da takılmayacaksınız.

Bölgesel olarak erişime kapalı hizmetleri kullanabilmek, aniden engellenen/erişime kapatılan sosyal ağlarda bağlantıyı sürdürebilmek, YouTube hız sınırlamasına takılmamak, herkese açık WiFi noktalarında çevrimiçi tehditlerden korunmak, online bankacılık işlemlerinde güvende olmak için ihtiyaç duyduğumuz VPN programları mobilde de bulunuyor. Ücretsiz ve ücretli çok fazla seçenek arasından güvenli olanını bulmak zor. Bu noktada Kaspersky’nin Secure Connection VPN uygulamasını önereceğim. En yeni güvenlik tehditlerine karşı hızlı şekilde önlem alarak biz kullanıcıların verilerini, kişisel bilgilerini koruyan Kaspersky’nin VPN uygulaması son derece kaliteli. Herkesin rahatça kullanabileceği kullanıcı arayüzüne sahip olduğunu da belirtmek gerek.

Kaspersky Secure Connection VPN servisinin ücretsiz sürümünde 200MB günlük veri kullanımına izin verilirken, premium sürümü satın alanlara sınırsız trafik kullanımı ve 5 cihaza kadar yükleme izni veriliyor.

YORUMLAR