Kaspersky Security Cloud 1.5.0.676 (Android)

Kaspersky Security Cloud

Kaspersky Security Cloud
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    118

  • Üretici

    Kaspersky Lab

Kaspersky Security Cloud: Android telefonlar için ilk uyarlanabilir güvenlik programı

Kaspersky Security Cloud, Android telefonunuz ve Mac/Windows PC’niz için indirebileceğiniz en gelişmiş güvenlik programı. İlk uyarlanabilir güvenlik hizmeti olan Kaspersky Security Cloud, cihazlarınızı korumakla kalmıyor, kullanım alışkanlıklarınızı da takip ederek güvenlik önerilerinde bulunuyor.

Kaspersky’nin patentli uyarlamalı güvenlik teknolojisini kullandığı Kaspersky Security Cloud, masaüstü ve mobil cihazlarınız için gün boyu koruma sağlıyor. Geleneksel antivirüs programlarının çok ötesinde bir yazılım. Android telefonunuzun ayarlarını gözden geçirerek güvenlik sorunlarına ilişkin çözüm önerilerinde bulunması, güvenli olmayan WiFi ağına bağlandığınızda açılır pencereyle uyarması, ev WiFi ağınıza yeni bir cihaz bağlandığında bildirmesi, parolalarınız ve belgelerinizi güvenli şekilde saklamanıza ve cihazlarınız arasında senkronize etmesi, depolama alanını artırmaya ve hızlandırmaya yönelik ipuçları vermesi, hesaplarınızı veri sızıntılarına karşı araştırıp sorunlar algılandığında önerilerde bulunması, kullanılmayan uygulamaları göstermesi ve uygulama izinlerine hızlı erişim sunması ve daha birçok özelliği var Kaspersky Security Cloud Android uygulamasının.

Kaspersky Security Cloud, Personal (Kişisel), Family (Aile) ve Free (Ücretsiz) abonelik sunuyor. Kişisel planı seçerseniz, Security LIVE (Güvenlik Canlı) , Secure Connection (VPN) ve My Apps (Uygulamalarım) özelliklerine erişebiliyorsunuz. Password Manager (Parola Yöneticisi) ve Internet Security (İnternet Güvenliği) premium sürümleri de etkinleştiriliyor. Aile planında Kişisel planın sağladığı özelliklere ek olarak Safe Kids (Ebeveyn Kontrolü) uygulamasının premium sürümü veriliyor ve My Kaspersky hesabınızla tüm ailenizle koruma ve kişisel güvenlik özelliklerini paylaşabiliyorsunuz. Ücretsiz planda sadece antivirüs sunuluyor, uyarlanabilir güvenlik araçlarına sınırlı erişiminiz oluyor.

 

YORUMLAR