Kelime Oyunu 1.0.5 (Android)

Kelime Oyunu

Kelime Oyunu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kelime Oyunu, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir kelime oyunu.

Kelime Oyunu, bulmaca oyunları kategorisinde yer alan hem eğlenceli hem de ücretsiz bir Android oyunu. Eğer kelime bilginize güveniyorsanız oynayarak kendinizi sınayabileceğiniz oyunda başarılı olmak için kelime bilginizin gerçekten iyi olması gerekiyor.

Gazetelerin bulmaca eklerinde en çok çözdüğümüz bulmacalardan bir tanesi olan kelime oyununda istenen kelimeleri karışık harflerden oluşan oyun alanı içerisinden bulmanız gerekiyor. Fakat oyunun diğer kelime oyunlarından farkı ise bulmanız gereken kelimelerin kategorisi seçebiliyor olmanız. Yani ilginizi çeken kelimelerin olduğu bir kategori seçerek oyunda daha başarılı olabilmeniz mümkün.

Bilgisayar, otomobil, dizi, film, sinema vb. şekilde daha bir çok kategori bulunuyor. Bu kategorilerden bir tanesinde kelime bilginizin yüksek olduğunu düşünüyorsanız hemen bu kategoriyi seçerek oyuna başlamanızı tavsiye ederim. Ayrıca kategori seçimi yaptıktan sonra sadece bir tane değil bir ç.ok bulmaca ile karşılaşıyorsunuz. Yani oyunu kısa süre içerisinde bitirip bırakmanız kolay değil.

Oyun alanında sizden istenen tüm kelimeleri bulduğunuzda bulmaca tamamlanmış oluyor ve diğer bulmacalara geçiş yapabiliyorsunuz.

Güçlü bir hafızaya sahip olabilmek için gereken beyin jimnastiğini yapmanızı sağlayan oyun, yararlı olması dışında aynı zamanda eğlenmenizi de sağlıyor.

Çocuklar için özel filtre bulunan oyunda kötü kelimeler otomatik olarak filtreleniyor. Böylelikle ister çocuklarınız ile isterseniz de tek başınıza oyunu gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz.

Daha fazla yıldız kazanmak için daha hızlı çözmeniz gereken bulmacaların hepsini tamamlayabileceğinizi düşünüyorsanız hemen ücretsiz olarak indirin.

YORUMLAR